Wynajem parkietu tanecznego

W SCENART oferujemy wynajem parkietu tanecznego S-PRO do użytku wewnętrznego.

Na konstrukcję parkietu tanecznego S-PRO
składają się:wynajem sceny i parkietu do imprez w salach konferencyjnych

  • płyty drewniane 2x1m wykonane  ze sklejki liściastej o grubości 15mm, pokryte warstwą fenolową w kolorze czarnym
  • drewniana konstrukcja nośna o wysokości 35 mm umozliwiająca montaż podłogi bez rozjeżdzania się (typowa przypadłośc innych parkietów tanecznych)
  • obwiednia drewniana (spadek) niwelujący 50 mm wysokośc parkietu

Dzięki takiej konstrukcji parkiet taneczny S-PRO posiada elegancki wygląd (jest to jedyny parkiet taneczny w kolorze czarnym dostepny na rynku) oraz wysoką stabilność i odporność na obciążenia wynoszącą 700 kg/m2. Parkiet en doskonale prezentuje się na róznych powierzchniach eventowych.

Zapewniamy wynajem parkietu tanecznego wraz z profesjonalnym montażem i transportem.

wynajem podłogi do imprez plenerowych i do pomieszczeńWykonujemy również inne konstrukcje sceniczne i dachowe wykonane z kratownic aluminiowych. Jeżeli tylko potrzebna jest Państwu scena lub nietypowa konstrukcja eventowa to zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania od projektu do realizacji. W naszej firmie oferujemy nie tylko sceny i podesty sceniczne, ale również zadaszenia, które są niezbędne na imprezach plenerowych jako zabezpieczenie scen, wybiegów i parkietów.

Posiadamy także profesjonalną podłogę wykonaną z płyty sklejkowej 18mm pokrytej podwójną warstwą fenolową, z delikatnym odciskiem siatki (zdjęcie struktury widoczne na zdjęciu powyżej), odporną na ścieranie co możliwa stosowania podłogi tak na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!